Sinemanın Sosyal Medyası Yayında

Sinemia Özel Sinema Kulübü, geçtiğimiz günlerde yenilediği mobil uygulaması ile artık tüm sinemaseverleri aynı çatı altında buluşturuyor. Sinemaya dair ilk sosyal medya mecrası olma özelliğini taşıyan uygulama, kullanıcılarına seans ve vizyon detaylarından kampanyalara, akıllı film önerilerden film, oyuncu ve yönetmen listeleri yaratmaya, sinema içi alışverişlerde indirim alma ve ödeme yapmaya kadar pek çok imkan tanıyor. Şimdiden kendi fenomenlerini yaratmaya başlayan Sinemia app, tüm bu özellikleriyle sinema deneyimini bildiklerimizin çok ötesine taşıyor.

Sinemia Özel Sinema Kulübü, mobil uygulamasını yeniledi. Yalnızca Sinemia üyelerini değil, tüm sinemaseverleri aynı çatı altında buluşturacak uygulama, sinemasevere dopdolu bir deneyim sunuyor. Sinemia app kullanıcıları şimdi vizyondaki filmler, fragmanlar, film yorumları ve puanlarının yanı sıra, lokasyon bazlı teknolojiler yardımıyla yakınındaki seansları ve sinema salonuna nasıl gidebileceği bilgisine de erişebiliyor. 7/24 canlı destek ile zaman ve kişi bazlı kampanyalardan faydalanmak, ileri tarihli bilet almak, sinema içinde indirimli içecek, yiyecek alımı yapmak hatta çevredeki restoran, kafelerden indirim almak mümkün oluyor.

Sinema denilince akla gelen tüm detaylara ve hizmetlere ulaşmanın yanı sıra, yeni uygulama kullanıcılara sosyal medya deneyimi de yaşatıyor. Kullanıcılar ünlülerin, arkadaşlarının veya uygulamanın oluşturduğu listeleri takip edebiliyor, bunlara yorum bırakabiliyor, kendi liste ve önerilerini oluşturabiliyorlar. Ayrıca, film önerileri ve sinema dünyasından son haberleri kişiselleştirilmiş olarak alabiliyorlar. Yayına girdiği ilk gün yüzbinlerce etkileşim gerçekleşen Sinemia app, bu özellikleriyle şimdiden kendi fenomenlerini yaratmaya başladı. Sinemia uygulaması, Google Play ve Apple Store üzerinden veya www.sinemia.com/get-app adresinden indirilebiliyor.
Idecon Etkinlik Yönetimi, Reklam, Medya İletişimi ve Danışmanlık Ltd. Şti.
Adres : Ağaoğlu Andromeda Gold Residence Meriç Caddesi No:1 B Blok K:4 D:17
Ataşehir/İstanbul
Telefon : 0216 470 56 11
E-posta : merhaba@ideconturkiye.com
© Copyright 2017 - Idecon idea & congress