Oyunseverler GameX'te Buluşuyor

Türkiye'de 12'nci kez düzenlenen Uluslararası Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı GameX 2017, oyun tutkunlarını İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde buluşturdu. 

E-Spor'un popülerliği gün geçtikçe artarken online oyuncu sayısı da hızla yükseliyor. Ortadoğu'nun en kapsamlı dijital oyun fuarı olan GameX'te dijital oyun dünyasının en yeni oyunlarının tanıtımı Youtuber ve streamerların da katılımlarıyla gerçekleştirildi. Bu yıl GameX'e 100'ü aşkın yerli ve yabancı dijital oyun firma ve markası katıldı. Heyecan verici dijital gösterilerin ve şovların yapıldığı, simülatör deneyimlerinin ve Cosplay yarışmalarının yer aldığı fuarda Robot Savaşları, Türkiye'de bir oyun fuarında ilk kez canlı olarak izlenebilecek. 

GameX, 17 Eylül Pazar gününe kadar oyunseverleri TÜYAP'ta konuk edecek. Dijital oyun şenliğine katılmak ve yeni oyunları keşfetmek isteyenler, günlük fiyatı 10TL olan biletleri fuarın kapı gişesinden veya Gamex'in websitesinden temin edebilir. İş Bankası Maximum Kart ile alınacak online ziyaretçi biletleri %50 indirimli olacak.

Idecon Etkinlik Yönetimi, Reklam, Medya İletişimi ve Danışmanlık Ltd. Şti.
Adres : Ağaoğlu Andromeda Gold Residence Meriç Caddesi No:1 B Blok K:4 D:17
Ataşehir/İstanbul
Telefon : 0216 470 56 11
E-posta : merhaba@ideconturkiye.com
© Copyright 2017 - Idecon idea & congress