Lüksü ve Seyahati Sevenler için Richy

Lüksü ve seyahati seven, hayattan zevk almasını bilen kadın ve erkekleri buluşturan mobil uygulama Richy, dünya genelinde olduğu gibi Türkiye’de de büyük ilgi görüyor. Türkiye’deki aktif kullanıcı sayısı kısa süre içinde 60 bini aşan uygulama, seyahat etmeyi, gece hayatını ve lüks yaşam tarzını sevenleri birbiri ile eşleştiriyor.

Farklı konsepti ile tüm dünyada dikkatleri üzerine çeken mobil uygulama Richy’ye olan ilgi Türkiye’de de artıyor. İngiltere’de geliştirilen dating uygulaması Richy’ye, lüks yaşam tutkunu, seyahate çıkmadan önce gideceği ülkede yeni arkadaşlıklar kurmak isteyen erkekler büyük ilgi gösteriyor.
Richy’i kullanabilmek için gereken kriterler, fiyat politikasının yanı sıra arka planda çalışan rating, otomatik filtreleme ve hesap onaylama algoritmaları ile kontrol ediliyor. Türkiye App Store’un “Top Grossing” listesinde kendisine yer bulan ve ülkemizde 60 binden fazla aktif kullanıcısı bulunan Richy’yi kadınlar ücretsiz kullanabilirken, erkeklerin mesajlaşma ve video görüşme özelliklerini kullanabilmeleri için 60 dolar ücret ödemeleri gerekiyor.

Uygulama bunun karşılığında, Rusya, Ukrayna, Türkiye, eski Sovyet ülkeleri, Balkanlar ve Güney Amerika gibi çok geniş bir coğrafyadan güzel kadınlarla sohbet için sınırsız mesajlaşma ve video görüşme hakkı veriyor. Kadınlar ise kendileriyle konuşan erkeklerin uygulamanın ücretini ödediğini biliyor.

Kaynak: Faselis
Idecon Etkinlik Yönetimi, Reklam, Medya İletişimi ve Danışmanlık Ltd. Şti.
Adres : Ağaoğlu Andromeda Gold Residence Meriç Caddesi No:1 B Blok K:4 D:17
Ataşehir/İstanbul
Telefon : 0216 470 56 11
E-posta : merhaba@ideconturkiye.com
© Copyright 2017 - Idecon idea & congress