İnternetsiz Video: YouTube Go

Youtube hayatımızın temel parçalarından biri. Video dediğimiz an elimiz otomatik olarak Youtube’a gidiyor. İşte size Youtube’la ilgili harika bir haberimiz var. Ne zamandır merakla beklediğimiz internet kullanımı olmadan Youtube’dan video izlemek artık mümkün! Nasıl mı?

Çevrimdışı Youtube kullanımı Youtube Go ile sizlerle! Kullanıcıların sürekli izlediği videoları veri tasarrufu adına kaydeden Youtube Go uygulaması, indirdiğiniz videoları daha sonra internete bağlı kalmadan izlemenizi sağlıyor. Açıkçası bu uygulama Google ve Youtube iş birliği diyebiliriz. Yalnız tek bir sorun var. Youtube Go şu an sadece Hindistan’dan indirilebiliyor. Buraya gelmeyeceği anlamına gelmiyor! Fakat yine bekleyeceğiz.

Bir an önce bu taraflara gelse hiç fena olmaz. Müziğimizi bile oradan dinleyeceğimize eminiz. Şarj yer, ona bir çare yok o ayrı bir mevzu. Powerbankler ne güne duruyor arkadaşlar! Teknoloji öyle bir ilerliyor ki aklımızdan geçeni yapacaklar yakında neredeyse. Uzun yollarda şarkıların kliplerini hatta dizi bile izleriz biz J
Idecon Etkinlik Yönetimi, Reklam, Medya İletişimi ve Danışmanlık Ltd. Şti.
Adres : Ağaoğlu Andromeda Gold Residence Meriç Caddesi No:1 B Blok K:4 D:17
Ataşehir/İstanbul
Telefon : 0216 470 56 11
E-posta : merhaba@ideconturkiye.com
© Copyright 2017 - Idecon idea & congress