Instagram’ın en Leziz Peyniri; Muratbey!

Sosyal medya ve dijital pazarlama ajansı olmaktan gurur duyduğumuz, lezzeti ve doğallığıyla peynir tutkunlarına sağlıklı ürünler sunan Muratbey, dijital dünyanın da en leziz peyniri. Muratbey’in sosyal medya hesaplarında paylaştığı sıra dışı tarifleri ve eğlenceli içerikleri de beğeni topluyor.

Türkiye’nin saygın sosyal medya ölçümleme aracı boomsocial.com’un, hazır gıda sektöründe faaliyet gösteren firmaların sosyal medya takipçi sayısı ve etkileşimler açısından incelendiği raporuna göre Muratbey Peynirleri, lezzeti kadar dijital medyadaki paylaşımlarıyla da beğeni topluyor.

Müşteri ilişkileri yönetimi, yaratıcı içerikleri ve keyifli tasarımlarıyla sosyal medyanın sevilen markalarından biri olan Muratbey, peynir firmaları arasında takipçi sayısı ve etkileşim rakamlarının baz alındığı raporlamada ilk sıralarda yer alıyor. Muratbey, Instagram’da birinci sırada Twitter’da ise ikinci sırada bulunuyor.

Muratbey’in dijital dünyada takipçileriyle arasında kurduğu bağın sevgi ve güvene dayalı sürdürülebilir bir bağ olması için uzun süredir çalıştıklarını kaydeden Muratbey Peynirleri Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Erol, “Biz peynir tutkunlarına en iyi, en doğal, en yenilikçi ürünleri sunmak için çalışıyoruz. Ürünlerimizi keyifle tüketiyorlar, beğenilerini de bize sosyal medya aracılığıyla iletiyorlar. Özellikle aileler önceden peynir sevmeyen çocuklarının Burgu ve Topi yerken çekilmiş videolarını ve resimlerini bizlerle paylaşıyorlar. Lezzet dostlarımız ise birbirinden yaratıcı tarifleriyle sayfalarımızı zenginleştiriyorlar. Bu da bizi son derece mutlu ediyor. Sıra dışı tarifler de en çok beğeni alan paylaşımlarımız oluyor” dedi.
Idecon Etkinlik Yönetimi, Reklam, Medya İletişimi ve Danışmanlık Ltd. Şti.
Adres : Ağaoğlu Andromeda Gold Residence Meriç Caddesi No:1 B Blok K:4 D:17
Ataşehir/İstanbul
Telefon : 0216 470 56 11
E-posta : merhaba@ideconturkiye.com
© Copyright 2017 - Idecon idea & congress