Instagram'dan Fotoğraf Tutkunlarını Sevindirecek Yeni Özellik!

Instagram, çok ses getirecek yeni bir özelliğini kullanıma sundu. Daha önceden kullanıma sunulan Boomerang, Superzoom, Stop Motion gibi özellikleriyle öne çıkan Instagram, "Focus" isimli yeni özelliğiyle, tek kameralı telefona sahip olan kullanıcıları çok sevindirecek. 

Son dönemde akıllı telefonlarda dikkat çeken "Portre modu" özelliği, yakın zamanda Instagram'ın hikaye bölümüne yeni bir özellik olarak eklendi ve kullanıcıları bu özelliği "Focus" ismiyle görecekler. Bu özellik de tıpkı Boomerang, Superzoom, Stop Motion vb. özellikler gibi, hikaye ekranının en alt kısmında yer alıyor.
Focus özelliğini kullanmak için, hikaye kısmına girdikten sonra, ekranda bir kişinin yüzünü bulmanız ve kamerayı o kişinin yüzüne doğru odaklamanız gerekiyor. Böylelikle, odakladığınız kişinin yüzü, fotoğrafta net olarak gözükürken, arka kısımdaki ortam flu olarak fotoğrafa yansıyor. Henüz, akıllı telefonların portre özelliği kadar başarılı olmayan bu özellik, yine de geliştirilirse daha iyi olacak gibi gözüküyor. 
Idecon Etkinlik Yönetimi, Reklam, Medya İletişimi ve Danışmanlık Ltd. Şti.
Adres : Ağaoğlu Andromeda Gold Residence Meriç Caddesi No:1 B Blok K:4 D:17
Ataşehir/İstanbul
Telefon : 0216 470 56 11
E-posta : merhaba@ideconturkiye.com
© Copyright 2017 - Idecon idea & congress