Instagram Ücretli mi Olacak?

Instagram, test etmeye başladığı yeni özelliği ile akıllara şüphe düşürdü. Aktarılan bilgilere göre, Instagram'a çok yakında uygulama içi satın alma seçenekleri eklenecek ve bu özellik sayesinde, şirketler ya da firmalar Instagram hesapları üzerinden kredi kartı ile satış yapabilecek.

Instagram, son dönemde yaptığı yenilikler ile konuşuluyor. Hikayeler özelliğine eklediği portre modu, Spotify ile entegre olarak çalışması gibi yenilikleri ardından, şimdi de yeni özelliğini test etmeye başladı.
Kullanıcılar, isteğe bağlı olarak, Instagram'a kredi kartı bilgilerini kaydetmeleri durumunda, firmaların Instagram hesaplarında paylaştıklarında gönderilerde yer alan ürünleri kolayca satın alabilecek. Kullanıcılar, yapacakları bir güvenlik şifresi ayarının ardından, uygulamadan çıkmadan alışveriş yapabilecek. Dolayısıyla, kullanıcılar artık Instagram'da gördükleri ürünleri satın almak için bir başka web sitesine yönlendirilmeden, direkt olarak Instagram üzerinden ürünleri satın alabilecek.

Şimdilik yalnızca belirli kullanıcılar üzerinden test edilen bu özellik, yaz aylarında ilk olarak Amerika'da kullanıma sunulacak.

 

 

Idecon Etkinlik Yönetimi, Reklam, Medya İletişimi ve Danışmanlık Ltd. Şti.
Adres : Ağaoğlu Andromeda Gold Residence Meriç Caddesi No:1 B Blok K:4 D:17
Ataşehir/İstanbul
Telefon : 0216 470 56 11
E-posta : merhaba@ideconturkiye.com
© Copyright 2017 - Idecon idea & congress