Google'dan "Showtimes" özelliği!

Geliştirdiği özellikleriyle sinema severleri fazlasıyla düşünen Google, izlemek istediğiniz filme dair bütün detayları bulabileceğiniz “Showtimes” özelliğini tanıttı.

İzlemek istediğiniz bir filmi arattığınızda ona benzer filmleri karşınıza çıkaran Google, yeni özelliğiyle vizyondaki filmleri, seanslarını, filmin puanını ve kritiklerini listeliyor. Bu özelliğe pek de zorlanmadan, arama çubuğuna “Showtimes yazarak ulaşabiliyorsunuz. İstediğiniz filme tıkladığınızda filme dair bütün detayları bulabiliyorsunuz. Showtimes, ekran türü (3D veya IMAX gibi), film türü, derecelendirmeler, eleştirmen puanları, ve dil seçenekleri olmak üzere size en yakın filmleri filtreliyor. Filtreler uygulandıktan sonra, kesin ölçütlerinizi karşılayan sonuçları görüntülemenize olanak sağlıyor.

Showtimes özelliği ile seçilen filmin bileti, Fandango, MovieTickets.com ve Atom Tickets gibi siteler üzerinden ya da sinemanın kendi sitesinden satın alınabiliyor.

Bu özelliğin Google’da daha önce de bulunduğunu ve eklenen yeni özelliklerle geliştirildiğini de hatırlatalım. Yeni özellik şu anda yalnızca ABD ve Hindistan’da, Android için Google uygulamasında kullanılabiliyor. Bu özelliğin yakında iOS
 için aktif edileceğini de belirtelim.
Kaynak: < https://bit.ly/2GzKFEC > 
 

Idecon Etkinlik Yönetimi, Reklam, Medya İletişimi ve Danışmanlık Ltd. Şti.
Adres : Ağaoğlu Andromeda Gold Residence Meriç Caddesi No:1 B Blok K:4 D:17
Ataşehir/İstanbul
Telefon : 0216 470 56 11
E-posta : merhaba@ideconturkiye.com
© Copyright 2017 - Idecon idea & congress