Google Tarafından Depolanan Kişisel Verileri Yönetmek Daha Güvenli Hale Getirildi

Son zamanlarda dünya genelinde özellikle büyük şirketler tarafından yoğun bir şekilde yeni gizlilik ilkeleri hakkında bir değişim ve güncelleme adımları atılıyor. Dünyanın en büyük internet devlerinden olan Google'da bu değişiklikte yerini aldı.
Dünyanın en büyük arama motorlarından Google, sunmuş olduğu hizmetlere dair kullanılan hesapların gizlilik ve güvenliği konusunda bazı geliştirmeler yaptığını duyurdu. Yeni güncelleme ile kişisel mahremiyeti önemseyen Google tüm içeriklerini yeniden yapılandırmaya alacak.

Bu yeni değişiklik ile beraber, “Hesap Ayarları” menüsüne girerek gizlilik ve güvenlik konusunda bazı seçeneklerin geliştirildiğini ve daha detaylı bir hale getirildiğini görüyoruz. Bununla birlikte Google’ın profil sayfasına gelen arama çubuğu widget’ı, istediğiniz ayarları ve seçenekleri kolayca bulmanızı sağlıyor. Buradaki arama kutusu, ayarlar menüsünde bulunan bir fonksiyonu kolayca bulmanızı sağlıyor. Yeni değişimle beraber bu değişiklikleri nasıl kullanacağına dair yönlendirici bir kılavuz bulunmakta.

Idecon Etkinlik Yönetimi, Reklam, Medya İletişimi ve Danışmanlık Ltd. Şti.
Adres : Ağaoğlu Andromeda Gold Residence Meriç Caddesi No:1 B Blok K:4 D:17
Ataşehir/İstanbul
Telefon : 0216 470 56 11
E-posta : merhaba@ideconturkiye.com
© Copyright 2017 - Idecon idea & congress