Faydalı Facebook Eklentileri

Dünyanın en büyük sosyal ağı konumunda olan Facebook'un kullanımı kolaylaştırmak için tarayıcınıza birçok eklenti kurabilirsiniz. Bu eklentiler Facebook'u kişiselleştirirken aynı zamanda tasarıma önem verenlere, eski görünümü özleyenlere, güvenliğini düşünenlere fazlasıyla hitap ediyor. İşte Facebook hesabınızı ilginç ve pratik kılacak o eklentiler; 

1. Facebook ReFresh:

ReFresh adlı eklenti sayesinde bilgisayar ekranının alanından faydalanarak Facebook Timeline'ını 2 sütun halinde kullanabilir ve böylece tek seferde eskiye oranla arkadaşlarınızın ve takip ettiğiniz sayfaların daha çok paylaşımına ulaşabilirsiniz.
(Buradan indirebilirsiniz)

2. Facebook Flat:

Flat eklentisi ise Facebook'u tasarım olarak beğenmeyen kullanıcılara hitap ediyor. Minimalist bir görünüme sahip olan Flat'i kullanarak Facebook'un gözünüze daha güzel gözükmesini sağlayabilirsiniz.
(Buradan indirebilirsiniz)

3. SocialRevier:

Yine tasarım odaklı bir eklenti olan SocialRevier ise farklı bir görüntü sunmak yerine nostalji severlere hitap ediyor. Bu eklenti sayesinde Facebook'un ilk yıllarına dönüş yapılabilir.
(Buradan indirebilirsiniz)

4. Social Fixer:

Tasarım tamamen size kalsın istiyorsanız bunu karşılayacak bir eklenti de mevcut. SocialFixer'ı tarayıcınıza kurarak arayüzle ilgili birçok şeyi değiştirebilir ve kendinize özel bir görünüm elde edebilirsiniz.
(Buradan indirebilirsiniz)

5. Facebook Chat Privacy:

Facebook'ta chat yaparken karşı tarafla aranızda biraz daha mesafe olsun istiyorsanız Facebook Chat Privacy size bunu sunuyor. Bu eklenti ile hem "Görüldü" özelliğini hem de "Yazıyor..." özelliğini kapatabilirsiniz.
(Buradan indirebilirsiniz)

6. Photo Zoom:

Son olarak fotoğrafları takip etmeyi seven kullanıcılar için Photo Zoom eklentisi mevcut. Photo Zoom, Facebook üyelerinin anasayfadan ayrılmadan fotoğrafları tam boyutlu halleriyle görebilmesini sağlıyor.
(Buradan indirebilirsiniz)
Idecon Etkinlik Yönetimi, Reklam, Medya İletişimi ve Danışmanlık Ltd. Şti.
Adres : Ağaoğlu Andromeda Gold Residence Meriç Caddesi No:1 B Blok K:4 D:17
Ataşehir/İstanbul
Telefon : 0216 470 56 11
E-posta : merhaba@ideconturkiye.com
© Copyright 2017 - Idecon idea & congress