74. Altın Küre Ödülleri Sahiplerini Buldu!

 
8 Ocak’ı 9 Ocak’a bağlayan gece saat 03.00’te, FOXLIFE’tan canlı olarak yayınlanan 74. Altın Küre Ödül Töreni’nde kazananlar belli oldu.

Televizyon dünyasının en prestijli ödüllerinden biri olarak kabul edilen Altın Küre’de Atlanta ve American Crime Story: The People v. O.J. Simpson dizileriyle 4 ödül birden kazanan FOX Networks Group geceye damga vurdu.

74. Altın Küre Ödülleri’nin kazananları belli oldu. FOX Networks Group 4 Altın Küre ödülü aldığı 2 dizisiyle kazananlar listesine adını yazdırdı. Kırmızı halıda ve ödül töreninde renkli anlarla geçen tören, Beverly Hilton Otel’den FOXLIFE ekranlarında canlı olarak yayınlandı. FOX Networks Group'un kazanan yapımları arasında FX’de yayınlanan Atlanta, Müzikal & Komedi dalında En İyi TV Dizisi ödülünü alırken, En İyi Mini Dizi & TV Filmi Altın Küre Ödülü'ne ise FOXCRIME ekranlarında heyecanla izlenen American Horror Story: The People v. O.J. Simpson layık görüldü.

İlgiyle takip edilen dizi Atlanta'da genç menajer Earnest "Earn" Marks rolüyle yer alan Donal Glover, Müzikal & Komedi dalında En İyi Erkek Oyuncu ödülüne layık görüldü. FOX Networks Group adına gecenin bir diğer ödülünü getiren isim ise; her bölümü heyecanla beklenen dizi American Crime Story: The People v. O.J. Simpson'da Marcia Clark rolüyle izleyicinin karşısına çıkan Sarah Paulson oldu. Mini Dizi & TV Filmi dalında En İyi Kadın Oyuncu ödülüne layık görülen güzel oyuncu başarılı performansını taçlandırmış oldu.

Kaynak: Sobraz İletişim
 
 
Idecon Etkinlik Yönetimi, Reklam, Medya İletişimi ve Danışmanlık Ltd. Şti.
Adres : Ağaoğlu Andromeda Gold Residence Meriç Caddesi No:1 B Blok K:4 D:17
Ataşehir/İstanbul
Telefon : 0216 470 56 11
E-posta : merhaba@ideconturkiye.com
© Copyright 2017 - Idecon idea & congress