7. MIXX Awards Türkiye Başvuruları Başladı!

Dünyada 45 ülkede faaliyet gösteren Interactive Advertising Bureau’nun Türkiye merkezi IAB Türkiye’nin düzenlediği MIXX Awards Türkiye7 yıldır dijital dünyanın nabzını tutmaya devam ediyor. Bu yılki teması #BenimDünyam olan MIXX Awards için başvurular başladı. Başvurular 24 Şubat’a kadar devam edecek.

Her geçen yıl daha da çok büyüyerek sektördeki yerini sağlamlaştıran MIXX Awards’a yapılan başvurular; reklam, pazarlama, iletişim ve dijital sektörün seçkin isimlerinin oluşturduğu jürinin titizlikle yaptığı değerlendirmeler sonucunda ödüllendiriliyor.

Temel hedefi, dijital reklamları hedef-sonuç ilişkisiyle inceleyip, yaratıcı düşünceyi performansla birlikte değerlendirmek olan MIXX Awards’ta; “Marka Yöntem ve Araçları” ve “Marka Strateji ve Hedefleri” ana başlıkları altında toplamda 27 kategori bulunuyor.

Bir önceki yıl MIXX Awards Türkiye’den ödül alan çalışmalar uluslararası arenalardan da ödüllerle döndü. IAB ABD MIXX Awards’tan 3, MIXX Awards Europe’dan da 16 ödülle dönen ajans ve reklamverenler ekiplerimiz sektörümüzü bir kez daha gururlandırdı.

Bu yılki reklam teması “#BenimDünyam” olan MIXX Awards’unReklam çalışmaları Karbonat tarafından yürütülürken organizasyon Gramofon, İltek ve Project House’un katkılarıyla gerçekleşiyor.

Kaynak: C-line İletişim

Idecon Etkinlik Yönetimi, Reklam, Medya İletişimi ve Danışmanlık Ltd. Şti.
Adres : Ağaoğlu Andromeda Gold Residence Meriç Caddesi No:1 B Blok K:4 D:17
Ataşehir/İstanbul
Telefon : 0216 470 56 11
E-posta : merhaba@ideconturkiye.com
© Copyright 2017 - Idecon idea & congress